UAB “Vialita” įmonė priklauso ENTP įmonių surinkimo tinklui, kuris atitinka visus keliamus aplinkosaugos reikalavimus, turi kvalifikuotus specialistus ir ilgametę patirtį tvarkant pavojingas atliekas.

UAB “Vialita” geriau tarp klientų žinoma, kaip “AUTOLAUŽYNAS” pagrindinė veikla – prekyba naujomis ir naudotomis lengvųjų automobilių dalimis. Mūsų sukaupta ilgametė patirtis leidžia klientams pasiūlyti geriausius sprendimo variantus. Savo klientams galime pasiūlyti platų naudotų ir naujų automobilių dalių asortimentą visų markių automobiliams, puikų aptarnavimą ir prekių pristatymą. Pristatome visoje Lietuvoje.

Superkame visus lengvuosius automobilius palankiomis sąlygomis, pasirūpiname transportavimu ir išrašome sunaikinimo pažymas. Automobiliai gali būti: daužti, nevažiuojantys, su vairais dešinėje pusėje, sveiki, važiuojantys, su pasibaigusia tech. apžiūra. Visuomet laukiame Jūsų pasiūlymų.

Prekiaujame naujais įvairių gamintojų ir galingumų akumuliatoriais. Suteikiame garantiją. Gali pasiūlyti puikią kokybę už gerą kainą.

Mūsų įmonės tikslas greitas ir patikimas aptarnavimas. Pastoviems klientams taikomos nuolaidos.